Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Úvod

Restaurace je aktuálně otevřena vždy jen v sobotu a neděli od 11:00 do 18:00 hodin. Kvůli rozestupům doporučujeme rezervace na 607234494. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážení návštěvníci, krčma bude otevřena do konce ledna 2020 pouze pro firemní či soukromé akce, které jsou předem domluvené. Děkujeme za pochopení a na návštěvy z veřejnosti se budeme těšit posléze. Děkujeme všem za zachování přízně. 

 

 

 

Z technických důvodů je tento týden krčma otevřena od pátku do neděle od 11:00 hodin. Rezervace a akce si můžete domluvit telefonicky na 607 234 494. Děkujeme za pochopení.


Mikulášská 2019

 

 

 

22.11.-24.11.2019 bude restaurace pro veřejnost uzavřena z důvodu konání soukromé akce. 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25.8.2019 je celý areál pro veřejnost uzavřen z důvodu konání firemní akce Bilfiáda. Děkujeme za pochopení.

 

                               

 

 

 

 

 

 

 

Jarní pobyty pro dětí Letní tábory pro děti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pobyt pro dospělé s angličtinou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vážení návštěvníci, obchodní partneři, koňáci, a všichni přátelé Selského dvora,

dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaší podporu a spolupráci v roce 2018, díky které jsme mohli realizovat mnoho akcí pro veřejnost, z nichž můžeme zmínit například Velikonoční dílničku, příměstské pobyty pro děti, dny otevřených dveří, kreativní dílničky, akce pro děti i dospělé a v neposlední řadě již tradiční Mikulášskou.

Do nového roku Vám všem přejeme jen to nejlepší, především zdravíčko, štěstíčko, lásku a mnoho splněných snů, z nichž některé Vám rádi pomůžeme realizovat u nás v Selském dvoře :)

V roce 2019 se na Vás znovu moc těšíme a věříme, že nám zachováte Vaši přízeň, které si moc vážíme, i nadále v tomto roce.

 

Vedení Selského dvora

 
 
 

 

 
 


VÁŽENÍ HOSTÉ, DNE 26.8. 2018 BUDE PO CELÝ DEN SELSKÝ DVŮR PRO VEŘEJNOST UZAVŘENÝ Z DŮVODU KONÁNÍ VELKÉ FIREMNÍ AKCE. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.                        

 

   Oslava DNE DĚTÍ

 


Nova oteviraci doba restaurace v nedeli: 11:00 - 18:00.
Důležité upozornění dne 3.5 a 4.5. je provoz omezen z důvodu soukromé akce! OMLOUVÁME SE TÍMTO VŠEM ZÁKAZNÍKŮM A TĚŠÍME SE NA VÁS 5.5. Děkujeme za pochopení.All inclusive pobyt vč. intenzívní výuky angličtinyLetní pobyty v Selském dvoře