Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na váš e-mail?

Teambuilding

Úvod Programy Teambuilding

tb1

Teambuilding aneb Práce hrou
Není pochyb o tom, že každý tým je velmi živý a různorodý organismus. A aby fungoval tak, jak má, je třeba dokonalé souhry. Lidé, kteří spolu v zaměstnání tráví mnoho hodin denně, by se měli dobře znát, stmelit, naučit se spolupracovat a vědět, že se mohou spolehnout jeden na druhého.
Harmonický a přátelský kolektiv totiž pracuje s mnohem vyšším nasazením, je motivovanější a jeho výsledky jsou efektivnější. A to všechno je možné jen tehdy, když všichni táhnou za jeden provaz. Při teambuildingu se příjemnou a zábavnou formou rozvinou tolik potřebné přátelské vazby a komunikace členů týmu. Mezi kolegy se při sdílení společných zážitků díky mimopracovní činnosti prohloubí přirozený vzájemný respekt i silnější odhodlání ke zdolávání případných překážek.

Jak tohoto ideálního stavu dosáhnout?
Zorganizujeme pro vás teambuilding v příjemné atmosféře netradičního areálu Selský Dvůr v Ústeckém kraji. Alternativa zaměstnaneckého benefitu v podobě programu plného zábavy a zážitků může mít mnoho různých podob.

Co pro vás můžeme zajistit?
• vy a vaši zaměstnanci si na vlastní kůži vyzkoušíte zajímavými aktivitami naplněný teambuildingový pobyt na naší farmě,
• i učení je důležité, a tak můžete využít výuky angličtiny, nebo přímo konverzace (český/anglický rodilý mluvčí),
• určitě vám přijde k chuti i naše vyhlášené grilované selátko
• po práci je třeba i trochu relaxovat, a proto se můžete těšit na živou hudbu k poslechu i tanci, taneční i jiná vystoupení
• máte rádi dobrodružství? Vyzkoušejte si u nás sportovní či adrenalinové aktivity

Z výše uvedených možností si můžete zvolit tu, která vám nejlépe vyhovuje. Možná ale máte i svou vlastní představu o tom, jak by si vaši zaměstnanci měli odpočinout a načerpat sílu do dalších pracovních dní. Rádi teambuilding individuálně zorganizujeme podle vašeho přání.
Chcete mít nejlepší tým, který se bude dál intenzivně rozvíjet?
Zavolejte nám nebo napište, jak si teambuilding pro svůj tým představujete. Začneme ihned pracovat na jeho návrhu a poté, co vám zašleme kompletní koncepci programu a cenovou nabídku, pro vás teambuilding profesionálně připravíme.

O ubytování v Selském dvoře v Braňanech: 
• kapacita ubytování: 25 osob
• veškeré prostory po celkové rekonstrukci
• vkusně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením
• Wi-Fi v areálu
• parkování v areálu

Kontakt:

777 89 59 22 nebo selskydvur@selskydvur.info

Kontaktní formulář

znaků do konce.
antiSpam [nový kód]